ZHWCOMM 10 Stks/zak Hoge kwaliteit SC-LC 3 M glasvezel patchkabel FTTH single-mode glasvezel gratis verzending
€13.10

ZHWCOMM 10 Stks/zak Hoge kwaliteit SC-LC 3 M glasvezel patchkabel FTTH single-mode glasvezel gratis verzending

0 Recensies | Schrijf uw recensie
  • Beschikbaar:Op voorraad
  • Productcode:b127

ZHWCOMM 10 Stks/zak Hoge kwaliteit SC-LC 3 M glasvezel patchkabel FTTH single-mode glasvezel gratis verzending specificatie: 1) Connector type: FC, SC, LC, ST. 2) Huls End-gezicht: PC, UPC, APC. 3) Core Type: Single-mode (SM: 9/125um), Multimode (MM: 50/125um of 62.5/125um). 4) Kabel Hoeveelheid: Simplex, Duplex. 5) Kabel Diameter: φ3. 0mm, φ2. 0mm, φ0. 9mm. 6) Kabel Lengte: 1, 2, 3 meter of aangepast. 7) type Kabel: PVC, LSZH. 8) Toepassing: FTTH FTTB FTTX Netwerk, telecom comunication. 9) Bedrijfstemperatuur:-40 ~ 75 graden Item SM (Single Mode) MM (Multimode) Type Glasvezelkabel G652/G655/G657 OM1 OM2/OM3/OM4 Fiber Diameter (um) 9/125 62.5/125 50/125 kabel OD (mm) 0.9/1.6/1.8/2.0/2.4/3.0 Endface Type PC UPC APC UPC UPC typische Insertion Verlies (dB) terugkeer Verlies (dB) > 45 > 50 > 60 / Insert-pull Test (dB) uitwisselbaarheid (dB) Anti-trekkracht (N) > 70 Temperatuurbereik (℃) -40 ~ 80

Tags: Goedkoop ZHWCOMM 10 Stks/zak Hoge kwaliteit SC LC 3 M glasvezel patchkabel FTTH single mode glasvezel gratis verzending, Hoge Kwaliteit ZHWCOMM 10 Stks/zak Hoge kwaliteit SC-LC 3 M glasvezel patchkabel FTTH single-mode glasvezel gratis verzending, Chinese Glasvezel Apparatuur Leveranciers.

  • Connector Type: Hybrid
  • Modelnummer: SC-LC fiber optic patch cord
  • Merknaam: ZHWCOMM
  • Item Lengte: 3m
  • Place of Origin: China
  • cable diameter : 0.9mm/2.0mm/3.0 mm
  • Insertion loss: <0.2DB
  • Mode: SM
Aanvullende informatie
  • Soort Unit: lot (10 stukken/lot)
  • Gewicht Pakket: 0.4kg (0.88lb.)
  • Afmeting Pakket: 15cm x 10cm x 8cm (5.91in x 3.94in x 3.15in)